Biuro projektowe | Architekt Poznań | Projektant Wnętrz

Pracownia projektowa STRANZ ARCHITEKTURA, której jestem założycielką, powstała z myślą o tworzeniu architektury pięknej, ponadczasowej i funkcjonalnej. Zajmuję się zarówno projektami indywidualnymi domów jednorodzinnych, jak również projektowaniem wnętrz prywatnych oraz usługowych. Poza usługami projektowymi oferuję również nadzór autorski oraz inwestorski.

Każdy projekt jest odpowiedzią na potrzeby inwestora, na TWOJE potrzeby, i to na nich się skupiam. Nie narzucam własnej wizji, staram się słuchać i prowadzić przez zawiłe ścieżki kreowane przez inspiracje, wymagania funkcjonalne i marzenia, czego rezultatem jest spójna, ale nadal TWOJA przestrzeń. Najlepiej świadczą o tym zadowoleni klienci.

Swoim klientom pomagam nie tylko w odnalezieniu wymarzonej estetyki poprzez wizualizacje, ale również dobór konkretnych materiałów i produktów, tak by maksymalnie wesprzeć w procesie decyzyjnym oraz pomóc osiągnąć wymarzony efekt w zadanym budżecie.

Serdecznie zapraszam do kontaktu z moim biurem projektowym. Z chęcią wezmę udział w tworzeniu z TOBĄ wymarzonego domu czy wnętrza.

Martyna

Biuro Projektowe | Architekt Poznań

Dane kontaktowe

arch. Martyna Stranz

tel: 507-014-034

mail: martyna@stranzarchitektura.pl

Napisz do mnie

[contact-form-7 id=”084a4de” title=”Formularz 1″]

Biuro projektowe | Architekt Poznań | Projektant Wnętrz